Vernie trotse kledingsponsor van HV Tornado A1 & A2

Gepubliceerd: Dinsdag 1 september 2026

Vernie trotse kledingsponsor van HV Tornado A1 & A2

Bij Vernie Metaalbewerking dragen we de lokale sport een warm hart toe. Daarom kondigen we met veel plezier aan dat wij dit seizoen de officiële kledingsponsor zijn van de dames van Tornado A1 en A2!

Om deze mooie samenwerking af te trappen, brachten de teams onlangs een bezoek aan onze werkplaats. Zoals op de bovenstaande foto te zien is, leverde dat een prachtig plaatje op! Tussen onze indrukwekkende frees- en draaimachines poseerden de speelsters en coaches trots in hun gloednieuwe tenues met het Vernie-logo.

Kracht, precisie en teamwork

De link tussen ons werk en de sport is sneller gelegd dan je misschien denkt. Zowel in de topsport als in de metaalbewerking draait alles om kracht, uiterste precisie en perfect teamwork. Als lokaal betrokken bedrijf vinden we het fantastisch om deze jonge talenten te ondersteunen en ze met een professionele uitstraling het veld op te sturen. Aan de kleding zal het dit seizoen in ieder geval niet liggen!

Wij gaan de prestaties van de A1 en A2 natuurlijk op de voet volgen. Namens het hele team van Vernie Metaalbewerking wensen we de dames, de coaches en de rest van de staf een ontzettend succesvol, sportief en gezellig seizoen toe. Zet hem op, meiden!

HV Tornado op bezoek bij Vernie Metaal
Vernie Nieuws

Meer Nieuwsberichten

Scroll naar boven